Talep Formu

Kurumsal

EN Elektrik, Türkiye'nin sanayi ve yerleşim merkezi olan Kocaeli'nde kuruldu.

Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa bölgelerinde fabrika Elektrik Taahhüt, Bakım, Yangın İhbar ve Otomasyon işleri başta olmak üzere genel Elektrik Taahhüt Sistemlerinde Uzman Kadrosu ile hizmet vermektedir. Faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen yetkin kadrosu, insana, çevreye, toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm ortağıdır.

Fabrika, bina toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin A.G., Y.G., Zayıf Akım Sistemlerinin anahtar teslimi işlerini projelendirmiş ve uygulamıştır. Elektrik sektöründe müşterilerimize en doğru çözümü sunabilmek amacıyla kaliteden ödün vermeden başta tedarikçilerimiz, rakiplerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere ilişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla dürüst ve saygılı ilişkiler içinde, onlarla başarımızı ve gücümüzü paylaşıp, en gelişmiş teknolojik olanakları da kullanarak elektrik piyasasında dürüst, ekonomik, güvenilir ve kaliteli firma konumunda kalmak şirketimizin genel felsefe ve vizyonudur.

3EN Elektrik olarak, uzun yılların verdiği bilgi birikimiyle, Avrupa normlarında üretim yapan, konularında lider firmaların ürünlerini, mühendislik deneyimimizle birleştirerek tüm müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.